Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Під головуванням голови районної державної адміністрації Валерія Авксентьєва 20 січня відбулася оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, відомств та інших органів центральної виконавчої влади. В нараді взяв участь голова районної ради Василь Скляренко.

На нараді розглянуто питання про підсумки роботи робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та „тіньової” зайнятості населення та створення нових робочих місць у ІV кварталі 2013 року.

Як зазначила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Ковтун, впродовж ІV кварталу 2013 року робочою групою проведено 6 рейдів, в результаті чого обстежено 91 суб’єкт господарської діяльності. Під час обстеження виявлено 4 „тіньових” робочих місця у 4 суб’єктів підприємницької діяльності.

На протязі ІV кварталу 2013 року легалізовано 10 „тіньових” робочих місця.

Особлива увага приділяється працевлаштуванню на нові робочі місця. За даними моніторингу у ІV кварталу 2013 року в Олександрівському районі на нові робочі місця працевлаштовані 95 осіб.

Крім того на нараді розглянуто питання дотримання температурного режиму в закладах соціальної сфери району та підготовки матеріалів на сесію районної ради.

З усіх розглянутих питань дані відповідні доручення

Кількість переглядів: 101