Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Під головуванням голови районної державної адміністрації Сергія Шпирки     29 квітня відбулася оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, відомств та інших органів центральної виконавчої влади. В нараді взяв участь голова районної ради Микола Марфула.

Обговорюючи питання виконання доходної та видаткової частини місцевих бюджетів у квітні 2014 року голова районної державної адміністрації Сергій Шпирка наголосив на виконанні заходів постанови Кабінету Міністрів України від 01 березня 2014 року №65 „Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету”та зазначив, що за останні дні місяця необхідно підтягнути виконання планових показників надходжень до бюджетів.

Аналізуючи стан підвезення дітей до шкіл в Олександрівському районі, начальник відділу освіти райдержадміністрації Федір Шаповал зазначив, що підвезення здійснюється 13 автобусами, які належать відділу освіти райдержадміністрації та одним автобусом, який належить Розумівській сільській раді до 16 навчальних закладів освіти району.

Безкоштовно підвозиться 477 учнів, 58 вчителів та 14 дошкільнят до навчально-виховних комплексів.

Розглядаючи питання про стан злочинності в Олександрівському районі за І квартал 2014 року керівник району Сергій Шпирка зажадав від керівництва Олександрівського РВ УМВС України в Кіровоградській області значного покращення роботи та більш тісної співпраці з громадськими формуваннями по підтримці громадського порядку в селищі та районі.

Також на нараді були розглянуто питання про підсумки розгляду звернень громадян у відділі молоді та спорту райдержадміністрації за січень-квітень 2014 року..

З усіх розглянутих питань дані відповідні доручення.

Кількість переглядів: 135