Нарада з сільськими та селищними головами

22 січня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Бороти за участі першого заступника голови районної ради Олександра Невмержицького провела нараду з сільськими та селищними головами. У нараді також взяли участь начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Сергій Антіпов та начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Яніна Драган.

У ході наради розглядалося питання виготовлення органами місцевого самоврядування містобудівної документації та благоустрою населених пунктів району. З інформацією про комплекс робіт, який необхідний для виготовлення містобудівної документації присутніх ознайомили директор Кіровоградського відділення інституту ДП “Укргеоінформ” Василь Індюк та голова Кіровоградської обласної організації національної спілки архітекторів України, головний архітектор проектів КП “Архітектурно-планувальне бюро” Юрій Пенязь.

Про можливість впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів на території району розповів директор компанії “Гранік” Генадій Дубл.

Начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Сергій Антіпов інформував сільських та селищних голів по питанню комплексного обстеження соціально-економічного розвитку сільських та селищних рад.

Також у ході наради Ольга Борота звернула увагу присутніх на вжиття невідкладних заходів з недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію району, та готовності на випадок виникнення захворювання африканською чумою свиней.

У зв’язку з пониженням температурного режиму, окремо було наголошено на недопущенні випадків обмороження населення на територіях та вжитті відповідних заходів.

Кількість переглядів: 91