Народний депутат Олександр Єдін підтримує таланти молодих вчителів

Відбувся традиційний конкурс молодих вчителів «Шанс». В нинішньому році він мав свою особливість, бо проходив під егідою народного депутата України О.Й. Єдіна. Конкурс «Шанс» – це підсумок для молодих педагогів протягом їх першого року педагогічної діяльності. Про це кожен з них розповів у підготовлених власноруч газетах.

В залі, де відбувався конкурс, панувала  піднесена атмосфера, адже учасники дійства – молоді люди з позитивною енергетикою, творчим підходом до своєї професії.

Вчителі презентували проекти «Традиції моєї школи – хранителі історії про нас», моделювали фрагменти уроків із застосуванням здоров’язберігаючих технологій, пропонували свої варіанти вирішення конфліктних ситуацій. На завершення кожен учасник представив своє захоплення, яке також слугує його реалізації як педагога.

Кращими молодими вчителями 2012 року стали: Марина Дмитрівна Селезень – вчитель фізики Вищеверещаківської ЗШ І-ІІІ ст., Альона Курбоналіївна Муродова – вчитель географії Лісівської ЗШ І-ІІІ ст., Роман Юрійович Осауленко – вчитель інформатики Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №2.

Переможців та учасників привітала заступник голови Олександрівської районної державної адміністрації Л.І. Литвин, яка вручила кожному учаснику подяки та грошові винагороди від народного депутата України О.Й. Єдіна. Призери конкурсу нагороджені грамотами відділу освіти Олександрівської райдержадміністрації.


Переможець М.Д. Селезень одержала від народного депутата України О.Й. Єдіна спеціальний приз.

– Така підтримка від О.Й. Єдіна стала приємною несподіванкою для молодих педагогів і переконливо засвідчила інтерес влади і особисто народного депутата до вчительства, до його молодого поповненн, – наголосив начальник відділу освіти  Олександрівської РДА Федір Шаповал.

 

 

 

 

Кількість переглядів: 68