Населенню про соціальний захист

Напередодні 26-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС в селі Несватковому побувала робоча група обласних фахівців з метою зустрічі з жителями цього села, де компактно проживають переселенці з зони обов’язкового відселення Чорнобильської АЕС. Разом з обласними фахівцями у Несваткове прибули і керівники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України. Супроводжувала групу обласних та районних фахівців заступник голови райдержадміністрації Людмила Литвин. У заході взяв участь і сільський голова Несваткового Сергій Тукало.

Про стратегічні напрямки соціально-економічних реформ, започаткованих Президентом України Віктором Януковичем, зокрема у сфері соціального захисту населення, присутнім на зустрічі розповів заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення – начальник управління соціального обслуговування насе6лення та стаціонарних установ Віталій Юхименко. Спеціаліст обласного управління охорони здоров’я ОДА Вадим Сопрун під час виступу акцентував свою увагу на законодавстві, що стосується медичного обслуговування чорнобильців. Про соціальні ініціативи Президента України у сфері пенсійного забезпечення детально розповіли на зустрічі з жителями начальник та заступник начальника управління Пенсійного фонду в районів Надія Поцелуйко та Інна Ратушна.

Спеціалісти з області та району відповіли на запитання жителів села. Зокрема несватківців хвилюють проблеми зайнятості, забезпечення путівками в санаторно-курортні заклади, організація медоглядів дітей, безкоштовне забезпечення чорнобильців ліками в спеціалізованих аптеках. Виходячи з компетенції своєї діяльності, фахівці надали відповіді на запитання жителів.

Кількість переглядів: 51