Наші футболісти вийшли переможцями у своїй групі

7 грудня в Олександрівці на районному стадіоні імені Миколи Шишки відбулася товариська зустріч з футболу одних з найсильніших команд  Кіровоградщини – «Тясмин» з Олександрівки та «Вентура плюс» з Новомиргорода. На грі були присутні голови Олександрівської та Новомиргородської районних державних адміністрацій, президенти цих футбольних клубів  Валерій Авксентьєв та Олександр Ковтун, перший заступник голови обласної федерації футболу Віктор Безсмертний.
    Цьому матчу передували спортивні баталії у різних групах на першість області з футболу. Так, олександрівська команда у другій групі вийшла переможцем, новомиргородська команда у першій групі зайняла друге місце. З цієї нагоди після товариської зустрічі футболісти «Тясмина» та «Вентури плюс» були нагороджені медалями, Грамотами обласної федерації футболу та Грамотами своїх районних державних адміністрацій і районних рад.
Валерій Авксентьєв, виступаючи перед футболістами на урочистій церемонії нагородження відзначив, що на Олександрівщині завжди приділяли великої уваги розвитку спорту.

Про це свідчить на сучасному рівні обладнаний стадіон – гордість району. А  нинішня перемога наших футболістів також доводить, що у районі розвиток спорту серед першочергових завдань.


Кількість переглядів: 69