Наші юні гирьовики привезли медалі з Всеукраїнського турніру

Юні спортсмени секції гирьового спорту села Соснівка, вихованці Миколи Марфули, успішно виступили на ХХІІ Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту серед юнаків і дівчат, що відбувся у місті Токмак (Запорізька область).

На турнірі Олександрівщину представляли 5спортсменів. Владислав Сослов виступав з 16-кілограмовими і показав блискучий результат. У поштовху він зробив 100 підйомів, а в ривку 160 і за сумою двоборства (260) виборов кубок переможця турніру. 

Станіслав Неглазов підіймав гирі вагою 12 кг. Його результат – 154 (поштовх) і 221 (ривок) із сумою 275 також не зміг перевершити жоден суперник. Брат Станіслава – Ярослав із гирями 8 кг посів третє місце із результатом 256 підйомів (65 поштовх, 191 ривок).

Через відсутність суперниць у своїх вікових групах, дві наші дівчини виступали серед більш старших учасниць – 1997 р.н. і старше. До призової трійки вони не потрапили проте перший їхній вихід на поміст можна вважати вдалим: у Токмаку вони встановили особисті рекорди. Анастасія Сугак у ривку гирею 16 кг показала результат 50 підйомів, а 9-річна Ірина Марфула 8-кілогармову гирю вирвала 53 рази.

Кількість переглядів: 86