Найголовніше – безпека людей

Під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Л.Ф. Нечепоренко 28 липня відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Спекотна погода та зумовлені високими температурами літні зливи і буревії спонукають комісію до розгляду злободенних  питань. Зокрема остання літня липнева злива з градом у перепелине яйце,  а то і більше, вщент знищила посіви гороху та сої на площах 157 га та 112,7 га у ДП  „ДГ „Ставидлянське”. Директор цього господарства С.С. Бабак звернувся до комісії з проханням оцінити нестандартну ситуацію. Комісія взяла до відома інформацію керівника підприємства та рекомендувала С.С. Бабаку для становлення форс-мажорних обставин звернутися до Торгово-промислової палати.

Ще одне питання, яке розглянуто на районній комісії  недопущення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із загибеллю людей на водних об’єктах району.

Спекотна погода вабить до води багатьох відпочиваючих. Однак, купатися в необлаштованих місцях, де не обстежене дно, немає відповідальних за безпеку людей на воді, не можна.

Комісія прийняла рішення і рекомендувала органам місцевого самоврядування, орендарям та власникам водойм встановити попереджувальні щити з написом „Купатися заборонено”, крім того негайно внести додатковий пункт в договори оренди водних плес щодо обов’язкового обладнання місць для масового відпочинку людей біля води з метою охорони життя громадян, недопущення нещасних випадків на воді.

Обговорено на комісії та прийнято рішення з питання протипожежного захисту будівель сільських та селищних рад.

Щодо підтоплення земель Староосотської сільської  ради внаслідок сильних опадів, про що також проінформовано комісію, прийнято рішення рекомендувати Староосотській  сільській раді виготовити документацію на подальше розчищення річки Осотянки, яка прийме в своє русло талі та дощові води.

Кількість переглядів: 56