Нехай ніколи не вертаються грізні роки, димами не вкривається неба блакить

70  років тому  визволенням села Красносілки від фашистських загарбників завершилося визволення  всього Олександрівського району від лютого ворога.

З нагоди  пам’ятної  дати у  Красносілці 23 січня  – у день визволення  села відбулися урочисті заходи, в яких взяли участь  представники влади  області та району: заступник голови обласної ради Іван Владов, заступники голів районної державної адміністрації та районної ради  Людмила Литвин та Олександр Невмержицький, Красносілківський  сільський голова Іван Богаченко,  депутат обласної ради Володимир Зубаха, голови  районної та сільської ветеранських організацій Василь Король та Василь Мітленко, жителі села, юне покоління школярів.

У своїх виступах  біля  меморіального комплексу  і гості, і  сільчани наголошували на  нетлінності подвигу воїнів-визволителів, вічної пам’яті  про ті події, скільки б часу не минуло. Говорили про глибоку вдячність нинішніх поколінь всім, хто наближав перемогу і здолав  лютого ворога, та бажали, аби такі страхіття ніколи не повторилися, і небо над нами  було завжди мирним і сонячним.

Учасники мітингу  вшанували хвилиною мовчання  пам’ять про визволителів села та односельчан, які загинули в роки війни на фронті і в тилу від рук ворога.  Поклали квіти вдячності до підніжжя меморіального комплексу та  братської могили воїнів-визволителів.   У боях за Красносілку загинули 706 воїнів різних національностей, 306 з них досі невідомі. А на фронтах Великої Вітчизняної війни боролися  проти фашистів  639 жителів села, з низ 273 загинули.

Кількість переглядів: 121