Новорічний подарунок

Якраз напередодні Нового року в Олександрівці відбулася приємна подія. Урочисто відчинило двері нове приміщення дитячо-юнацької спортивної школи  відділу освіти районної державної адміністрації.

Ще у 2002 році тодішня районна влада прийняла рішення про перебудову кінотеатру „Дружба” під спортивну школу. Роботи розпочалися і… затихли. Не згадували про об’єкт до нинішнього року. Вже нинішня влада взялася за спортивний комплекс. А щоб не бути голослівними, навіть ввела його у перелік завдань програми „Центральний регіон-2015. Економічний і соціальний розвиток Олександрівського району до 2015 року”. І влітку тут розпочалися роботи – облаштовувалися спортивні зали, побутові кімнати, приміщення утеплювалося, оновлювалися зовнішні стіни та дах. На реконструкцію було витрачено 691 тисячу гривень.

І тепер приміщення повністю готове прийняти хлопчиків та дівчаток для занять в спортивних секціях та гуртках. У цьому переконалися всі, хто взяв участь у відкритті ДЮСШ ,– представники влади, ветерани спорту, юні спортсмени, громадськість селища. З вітальними словами до присутніх звернулися перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко,   голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв. І звичайно ж, як і годиться на новосіллі, вони вручили директору ДЮСШ Миколі Іванову подарунки – ноутбук та волейбольні і баскетбольні м’ячі.

Вдячність від імені тренерів та вихованців висловив  Микола Іванов. Олександрівщина мала завжди спортивну славу, підтверджує вона це і нині. А одержавши нові, покращені умови для тренувань, юні спортсмени успіхи і досягнення значно збільшать, зазначив він.  

Відразу після урочистої частини у спортивній залі розпочалися змагання з баскетболу. М’яч у гру юним спортсменам  ввів Андрій Ніколаєнко.

Кількість переглядів: 54