Новини району

    3 вересня голова районної державної адміністрації В.Авксентьєв за участі заступника голови райдержадміністрації Л.Нечепоренко, Олександрівського селищного голови К.Данова, начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ю.Ярового провів зустріч з батьками, діти яких знаходяться на черзі до дитячих дошкільних закладів.
    Метою цієї зустрічі стало питання проведення спільними зусиллями ремонту приміщення, яке використовується не за призначенням, та відновлення роботи дитячого дошкільного закладу №1, в якому зараз знаходиться управління юстиції Олександрівського району.
    2 вересняперший заступник голови райдержадміністрації Олександр Невмержицький за участі начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Олександра Демченка провів нараду з начальниками спеціалізованих служб району щодо підготовки до комплексної перевірки Олександрівського району з питань реалізації заходів державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
    1 вересня у смт Лісове начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Валерій Кошовенко за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Невмержицького, головного спеціаліста відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Юрія Чернеги, селищного голови смт Лісове Вадима Галкіна провели нараду з генеральним підрядником та субпідрядниками з питання оперативного вирішення проблемних питань виконання робіт з улаштування автономного опалення житлового фонду селища. У нараді взяли участь представники депутатського корпусу селища та комунального підприємства.
    31 серпня перший заступник голови районної державної адміністрації О.Невмержицький провів нараду з управлінням економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації з питання аналізу показників комплексної оцінки Олександрівського району за січень-липень 2010 року.
    В цей же день О.Невмержицький провів засідання конкурсної комісії з питань організації та проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району на конкурсних засадах.
    Цього ж дня заступник голови райдержадміністрації Л.Нечепоренко провела засідання робочої групи по підготовці до міжнародної конференції з вшанування пам’яті Мацієвича Л.М.
Кількість переглядів: 61