Обговорено питання спільної співпраці в міжнародному проекті

20 лютого, голова районної  державної  адміністрації Валерій Авксентьєв та голова районної ради Василь Скляренко  зустрілися з головним інженером проекту ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” Олександром Карнаухом. У зустрічі взяли участь  координатори проекту в області  та районі Тетяна Головченко та Лариса Нечепоренко. У ході розмови обговорено питання  роботи в названому проекті  за напрямком  енергоефективності. Зокрема  під час спілкування з Олександром Карнаухом  керівників району та координаторів проекту порушувалися питання  можливості додаткового квотування  мікропроектів, зокрема і   механізму розподілу квот для участі  в проекті. А також  конкретної підтримки територій, які активно   працюють   в проекті, аби вони не збавляли темпів. Особлива увага під час зустрічі була приділена і питанню фінансування  мікропроектів, зважаючи на  реалії сьогодення . Учасники зустрічі дійшли висновку про важливість  ділових партнерських стосунків, які базуються на довірі   і плідній співпраці. Зокрема голова районної державної адміністрації  підкреслив, що Олександрівський район є лідером у проекті ”Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” і надалі готовий до участі у подальшій співпраці з організаторами проекту.

– У  наших громад є багато ідей – чекаємо  на вашу підтримку, – сказав Валерій Авксентьєв, звертаючись до головного інженера проекту  Олександра Карнауха.

Після зустрічі з керівниками району Олександр Карнаух відвідав  об’єкти, які згідно  конкурсного відбору працюватимуть у  другій фазі  проекту за напрямком енергоефективності. Такими об’єктами є Красносільська сільська лікарська амбулаторія та Єлизаветградківський  дошкільний навчальний заклад .Громадські організації „Зоря-2009” села  Красносілля (голова  Надія Леонідівна Пляка) та „Єлизаветградка. Вікно в майбутнє” з Єлизаветградки (голова Наталяі Іванівна Дубинюк) мають досвід роботи   в проекті. Обидві громадські організації успішно відпрацювали за напрямком  енергозбереження  в загальноосвітніх школах. Зокрема в Красносільській та Єлизаветградківській  загальноосвітніх школах було замінено двері та вікна на  металопластикові енергозберігаючі. У ході підготовки до роботи за напрямком „Енергоефективність” у Красносільській лікарській амбулаторії та  Єлизаветградківському  дошкільному закладі проводяться заходи  з енергозбереження. Громадські організації  залучили  спонсорські кошти і проводять заміну  дверей та вікон на металопластикові  енергозберігаючі.

Після відвідування об’єктів  інженер проекту Олександр Карнаух провів семінар  за участі громадських організацій „Зоря-2009” з Красносілля  та „Єлизаветградка .Вікно в майбутнє”.

Кількість переглядів: 112