Обираємо власне професійне майбутнє

З метою надання школярам всебічної актуальної інформації про світ професій, можливості оволодіння ними, послуги, що надає служба зайнятості  учнівській молоді, зокрема щодо виваженого професійного вибору, Олександрівським районним центром зайнятості для учнів шкіл, учнів філії  Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування, та безробітної молоді  в рамках обласної профорієнтаційної акції «Орієнтир на успіх» проведено різноманітні заходи.

         У рамках акції відбулися  профорієнтаційні уроки із серії «Реальне трудове життя» з використанням програмно-апаратного комплексу «Мотиваційний термінал розвитку зацікавленості до професійного самовизначення». За допомогою даного пристрою діти мали можливість отримати інформацію про світ професій, їх зміст і вимоги до працівників. Школярі довідалися про навчальні заклади, де можна здобути обраний фах, стан і перспективи ринку праці, ознайомилися з описами нових професій, кар’єрне сходження видатних людей та ін. Діти відмітили, що отримана за допомогою терміналу інформація є цікавою, а більшість із прочитаного та побаченого – пізнавальним, корисним і знадобиться в майбутньому.

Для учнів філії  Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування спеціалістами районного центру зайнятості проведено семінари  «Молодь на ринку праці», семінар з питань запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми. Де присутні ознайомилися з законодавчими аспектами, застереження від нелегального виїзду на роботу за кордон; інформування про ризики трудової міграції, шахрайські схеми, які використовуються торговцями людьми; підвищення мотивації до пошуку роботи в Україні.

Загалом у заходах, що проводилися в рамках обласної профорієнтаційної акції «Орієнтир на успіх», взяло участь близько 200 осіб.

Кількість переглядів: 89