Олександрівка відзначила 68-му річницю визволення від фашистських загарбників


8 січня Олександрівка відзначає 68-му річницю з дня визволення селища від фашистських загарбників.

З нагоди цієї вікопомної дати 6 січня у селищі біля пам’ятника загиблим воїнам-землякам відбулися урочисті заходи за участі голови районної ради Василя Скляренка, заступника голови райдержадміністрації Людмили Литвин, Олександрівського селищного голови Василя Захарова, представників установ та організацій, ветеранів Великої Вітчизняної війни, громадськості.

Учасників зібрання з нагоди 68-ї річниці визволення Олександрівки привітав голова районної ради Василь Скляренко. Він висловив сердечні поздоровлення рядовим і офіцерам, партизанам і підпільникам, дітям війни і трудівникам тилу – всім тим, хто доклав неймовірних зусиль для Перемоги.

Голова районної ради закликав земляків завжди пам’ятати незабутні дні в історії селища і передавати з покоління в покоління величний подвиг дідів і батьків, здійснений заради мирного і щасливого життя.

    З вітальними словами до олександрівців звернулися голова Олександрівської селищної ради Василь Захаров, голова районної організації ветеранів України Василь Король, ветеран Великої Вітчизняної війни Петро Опанасенко. 

         Перед присутніми з піснями на тематику Великої Вітчизняної війни виступили учасники самодіяльного народного аматорського хору “Ветеран”.

Учасники святкового мітингу поклали квіти до пам’ятника воїнам-визволителям.

Після урочистої частини ветерани зустрілися за святковим столом. Спілкуючись, вони згадували свою фронтову юність, бойових побратимів. Радість свята визволення разом з ветеранами розділили голова районної ради Василь Скляренко, заступник голови районної ради Олександр Невмержицький, заступник голови райдержадміністрації Людмила Литвин, Олександрівський селищний голова Василь Захаров.

 

Кількість переглядів: 72