Олександрівщина приймала Естафетний кубок Міжрегіонального громадського форуму

    У районному Будиннку культури відбулася передача Олександівському району Естафетного кубку Міжрегіонального громадського форуму.
    На початку травня на Кіровоградщині стартував Міжрегіональний освітянський громадський форум, який присвячено 20-й річниці незалежності України. Форум проводиться з метою формування у молодого покоління почуття патріотизму, гуманістичних цінностей, громадянської позиції, поширення і впровадження інноваційних педагогічних технологій організації освітньо-виховного процесу в умовах становлення Української держави.
    Основні завдання форуму – інтегрувати зусилля педагогічних колективів, батьківської громади, представників державної влади, громадських та благодійних організацій у демократичному процесі державотворення, відродженні національної культури, пробудження високих моральних якостей підростаючого покоління; формування громадянськості як інтегрованої якості особистості шляхом долучення до збереження та розвитку культурної спадщини, вивчення історії рідного краю, історико-літературних пам’яток, народних традицій та звичаїв.
    Церемонія відкриття Міжрегіонального громадського форуму відбулася у Світловодську. Естафетний кубок, який символізує собою виховання та збереження в учнівської молоді почуття патріотизму і гордості за свою державу, любові до рідного краю, було передано з міста Світловодська до Світловодського району. Символічний кубок вже супроводжував святкові заходи у Світловодському, Олександрійському, Знам’янському, а тепер вже й в Олександрівському районах.
    Олександрівщина вітала жителів селища та гостей концертною програмою на родинному святі під назвою „В серці веселкою грає родина – моя славна Україна”, приуроченою 65-річчю від дня заснування районного центру дитячої та юнацької творчості, яке проходило в районному Будинку культури. Присутніх приємно вразила насиченість програми – презентація інноваційного проекту, присвяченого історії заснування позашкільного закладу та його здобуткам за ці роки; оригінальні постановки танцювальних груп; народні традиційні обрядові дійства; виступи маленьких але перспективних вокалістів; неординарні сценічні постанови екологічної бригади „Вулик”.
    Після завершення яскравого заходу, директор РЦДЮТ Наталя Москаленко подякувала батькам вихованців позашкільного закладу, відділу освіти, районній державній адміністрації, районній раді, підприємцям за безвідмовну підтримку та допомогу в організаційних питаннях. 
    Зі словами привітань до учасників та гостей заходу звернулись голова районної ради Василь Скляренко, заступник голови РДА Лариса Нечепоренко, голова райкому профспілки працівників державних установ Олександра Геращенко, голова профкому Олександрівського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів Віктор Лога, директор Олександрівського краєзнавчого музею Інна Шулик. Після поздоровлень позашкільний заклад РЦДЮТ приймав від гостей заходу подарунки – грамоти та дипломи за сумлінну працю, цифрову відеокамеру, цифровий фотоапарат, грошові нагороди.
    Наприкінці святкування, в рамках міжрегіонального форуму символічний кубок перейшов представникам Кіровоградського регіону. Форум крокуватиме всією Кіровоградщиною і закінчиться у географічному центрі України – Добровеличківці.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Кількість переглядів: 47