Олександрівщина зустріла Раду земляцтв областей та регіонів України

Представники “Ради земляцтв областей та регіонів України” на чолі з головою асоціації Віктором Ткаченком завітали на Кіровоградщину. На кордоні Черкаської та Кіровоградської областей їх зустрічали заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Віта Атаманчук та голова Олександрівської районної державної адміністрації Сергій Шпирка.

– Мені завжди приємно запрошувати на свою батьківщину друзів, бо я впевнений – Кіровоградський край – найкрасивіший і найгостинніший, – зазначив голова Кіровоградського земляцтва Микола Мездрін.

Гості ознайомилися з соціально-культурним життям Олександрівщини та відвідали у селі Розумівці Свято-Хрестовоздвиженську церкву-усипальницю генерала Миколи Раєвського і сільський краєзнавчий музей. До речі, приємною несподіванкою для всіх став подарунок голови фонду М.Раєвського Вадима Бухаріна церкві-усипальниці. Він передав на зберігання вишитий бісером на полотні образ Сікстинської Мадонни. Цю роботу виконала у Сибіру донька Миколи Раєвського Марія Волконська у 1829 році –  у рік смерті батька.

Далі маршрут представників асоціації проліг у Кіровоград.

Кількість переглядів: 36