Олександрівські хортингісти серед найкращих

28 грудня 2013 року у м.Ірпіні пройшов відкритий чемпіонат Київської області з хортингу серед юніорів та дорослих. У змаганнях взяла участь і команда олександрівських спортсменів під керівництвом президента федерації Валерія Скрипника, головного тренера Сергія Галайди та у складі Вестіліяна Олександра, Шевченка Євгена, Гончарука Владислава.

У чемпіонаті взяли участь 100 спортсменів з Києва та Київської обл. Наші спортсмени єдині були не з столичного регіону, тому вони не тільки представляли Олександрівський район, а і весь Кіровоградський край.

Першим вийшов на хорт (покриття, на якому проводяться змагання) Галайда Сергій. Бій пройшов без ускладнень. Гарний початок забезпечив перші поєдинки наших козаків  перемогами. Далі було набагато важче, але добра фізична підготовка наших спортсменів дала змогу продемонструвати всю здобуту майстерність. Так, Галайда Сергій виборов золото,  Шевченко Євген провів три складних двобої і здобув ще одну золоту медаль для нашої команди. Гончарук Владислав після майстерної перемоги задушливим прийомом у  півфіналі, але через обмаль часу для проведення одного результативного прийому, був змушений поступитись першим місцем за результатом набраних балів.

І неможливо не відзначити майстерність Вестіліяна Олександра.  Він дійшов  до  півфіналу, де зустрівся з кандидатом у майстри спорту  і показав найяскравіший бій, здивувавши всіх глядачів  великим запасом та майстерністю виконання прийомів, проявивши велику сили волі.  Незважаючи  на травму  коліна у другому таймі,  Олександр крізь нестримний біль та велику втому, але з нестримним прагненням до перемоги, закінчив цю тяжку,  насичену яскравістю боротьбу  перемогою. На жаль, після травмування він не зміг у фіналі продовжити змагання, тому з чесно заслуженою срібною медаллю  закінчив змагання.

 Отже наші спортсмени всі повернулись з добрими результатами, зайнявши призові місця, привезли з собою дві золоті та дві срібні медалі.

Підбиваючи підсумки, можна з в певністю стверджувати, що наші козаки гідно виступили і проявили справжній чоловічий, козацький, олександрівський дух. Ми дуже вдячні всім, хто підтримує і сприяє розвитку спорту у нашому районні і створює здорове, міцне та надійне майбутнє молоді Олександрівського краю – краю козацької слави!

Кількість переглядів: 95