Олександрівський лісгосп святкував ювілей

За 25 років своєї діяльності працівники Державного підприємства „Олександрівський лісгосп” відновили всі лісові насадження на зрубах та створили ще 1500 гектарів нових лісів. Таку інформацію озвучив директор підприємства, заслужений лісівник України Олександр Синявський під час урочистостей з нагоди ювілею, участь у яких взяли начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко, голови Олександрівьких районної державної адміністрації та районної ради Сергій Шпирка та Микола Марфула, керівники всіх лісогосподарських підприємств області та учні шкільних лісництв району.

– Олександрівські лісівники завжди тримали і тримають передові позиції у трудовій діяльності. І нинішній, на мою думку, молодий ювілей підприємства – їх новий старт для нових продуктивних зрушень у розвитку лісової галузі, – відзначила, виступаючи перед присутніми, начальник ОУЛМГ Наталія Ревенко.

На урочистостях звучало багато привітань на адресу олександрівських лісівників і, звичайно ж, було багато нагород і подарунків. Зокрема, нагрудний знак “Відмінник лісового господарства України” вручено Олександру Синявському, Почесні грамоти обласного управління лісового та мисливського господарства – лісничому Бірківського лісництва Івану Гапичу, головному бухгалтеру лісгоспу Ользі Загинаймо та іншим.

Кількість переглядів: 154