Організація громади “Джерело”

 
ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДИ “ДЖЕРЕЛО”
 
 
    Громадську організацію зареєстровано 12 грудня 2008 року. 
    Адреса: вул. Молодіжна,1 с. Родниківка, Олександрівського району, Кіровоградської області.
    Головою громади працівник ТОВ “Агроконтракт – М” Циркуленко Тетяна Володимирівна, заступником голови (секретар) завідуючий Родниківським дитячим дошкільним закладом – Білий Віктор Васильович. До складу громади входить 57 осіб.
    Серед пріоритетних напрямків розвитку території члени громади визначили:
    1. Комунальне водопостачання – копання криниць.
    2. Комунальний транспорт – підвезення учнів з сіл Могилів Курінь та Липівка до Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
    3. Енергозберігаючі технології – ремонт приміщень дитячого дошкільного закладу та сільського будинку культури.
    Першочерговим напрямком розвитку території було обрано комунальну сферу, а саме розроблено та затверджено мікропроектну пропозицію “Колодязі” по забезпеченню с. Родниківки питною водою загальною вартістю 67,0 тис. грн.
    Пропозиція знайшла підтримку районної державної адміністрації, яка вбачає у реалізації таких проектів дієві шляхи соціально-економічного розвитку на місцевому рівні через самоорганізацію та соціальну активізацію громад.
    На освоєння мікропроектної пропозиції, з метою підтримки ініціативи громади районна державна адміністрація виділила 22,0 тис. грн.
    На сьогоднішній день в Родниківці пробурено дві свердловини для забезпечення водою Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Родниківської дільничної лікарні.
Кількість переглядів: 77