Організація громади “Івангород – новий час”

ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДИ “ІВАНГОРОД – НОВИЙ ЧАС”
 
    Громадську організацію зареєстровано 15 лютого 2010 року.
    Адреса: вул. Шевченко, 198 кв. 11 с. Івангород, Олександрівського району, Кіровоградської області.
    Головою громади є директор Івангородської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів Зінченко Олександр Володимирович, заступником голови (секретар) – лаборант Івангородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зінчук Валентина Василівна. До складу громади входить 45 осіб.
   На зборах громади одним із основних пріоритетних напрямків розвитку території було обрано сферу енергозберігаючих технологій, а саме розроблено та затверджено мікропроектну пропозицію “Встановлення склопакетів в Івангородській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів” загальною вартістю 120,0 тис. грн.
    Такий вибір був зумовлений негайною потребою заміни старих вікон, в яких пошкоджені дерев’яні конструкції. Ця проблема негативно впливає на теплоізоляцію в школі, що призводить до зниження температурного режиму в класах, а зрештою до зниження працездатності учнів, впливає на здоров’я учнів та вчителів. Окрім того, виникає небезпека випадання скла з віконних рам та травмування учнів.
    Встановлення нових металопластикових віконних блоків дасть можливість покращити технічний стан будівлі школи, її теплоізоляцію, поліпшить естетичний вигляд приміщення, зменшиться захворюваність серед учнів та педагогічного колективу та поліпшаться умови навчання.
    Мікропроектну пропозицію підтримали і суб’єкти господарської діяльності території, про що свідчать надані гарантійні листи. 
    Представлення пропозиції відбулося на Форумі місцевого розвитку, який відбувся у залі засідань районної державної адміністрації 4 березня 2010 року.
    Наступним етапом реалізації мікрпроекту стане направлення його на розгляд комісії з оцінки пропозицій Проекту, що впроваджується Програмою розвитку ЄС/ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” по додатковій квоті 40++.
Кількість переглядів: 69