Організація громади “Михайлівка-2009”

ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДИ “МИХАЙЛІВКА-2009”
    Громадську організацію зареєстровано 11 грудня 2008 року. Адреса: вул. Пушкіна, 7, с. Михайлівка, Олександрівського району, Кіровоградської області. Головою громади є Бевз Григорій Миколайович, заступником голови (секретар) – Мартіросян Сержік Мартіросович. До складу громади входить 100 жителів села.
    Громада села вже має немалий досвід роботи. Так в 2007 році було створено кооператив „Михайлівський”, який займався питанням газифікації села. В 2008 році газопровід було побудовано і введено в експлуатацію, прокладено 23 км газопроводів середнього та низького тиску загальною вартістю 2,7 мільйона гривень. Кошти на будівництво були зібрані членами  кооперативу.
    За час існування громадської організації, в результаті її співпраці з Олександрівською районною державною адміністрацією, Кіровоградською обласною державною адміністрацією, Міжнародним Проектом ЄСШРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду” було реалізовано декілька проектів, направлених на покращення добробуту наших односельців. Метою проектів було покращення енергозбереження в закладах освіти та медицини. 
    Перший проект вартістю 89467,00 гривень був направлений на заміну віконних та дверних блоків в дитячому дошкільному закладі та фельдшерсько – акушерському пункті. Внесок громадської організації склав 5508,00 гривень.
    Другим проектом загальною вартістю 149436,00 гривень замінена система опалення в дитячому дошкільному закладі. Внесок громади склав 13540,00 гривень.
    Реалізація даних проектів дала змогу значно знизити затрати на енергоносії, покращити температурний режим в дитячому садку та ФАПі, що має велике значення для здоров’я підростаючого покоління. В даний час на загальних зборах громади було визначено пріоритетним напрямок роботи громадської організації по покращенню умов проведення дозвілля молоді, підвищення її інтелектуального рівня, покращення матеріально-технічної бази закладів культури та освіти. 
    На сьогоднішній день громадська організація разом з Михайлівською сільською радою проводить ремонт в сільському будинку культури, де організовуються вечори відпочинку для місцевої молоді. В жовтні 2010 року ГО “Михайлівка 2009” разом з Михайлівською сільською радою розробили та направили на розгляд до Міжнародного фонду “Відродження” проект “Покращення матеріально-технічного оснащення дитячого садка с.Михайлівка” та проект “Комп’ютерний клуб” до Всеукраїнського Благодійного фонду “Дитячий світ”.
    Крім того ведеться підготовка до реалізації проекту “Заміна віконних блоків в Михайлівській загальноосвітній школі”. Михайлівську загальноосвітню школу відвідують 213 дітей сіл Михайлівка та Ясенове. Школа введена в експлуатацію 20 років.
Кількість переглядів: 82