Організація громади “Несватківське сяйво”

ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДИ “НЕСВАТКІВСЬКЕ СЯЙВО”
 
    Громадську організацію зареєстровано 11 грудня 2008 року.
    Адреса: вул. Третя, буд. 2 с. Несваткове, Олександрівського району, Кіровоградської області.
    Головою громади є заступник директора по господарській частині Несватківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тукало Сергій Анатолійович, заступником голови (секретар) – Аркуша Олена Миколаївна. До складу громади входить 72 особи.
    Серед пріоритетних напрямків розвитку території члени громади визначили:
    1. Енергозберігаючі технології – встановлення склопакетів в Несватківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.
    2. Комунальне водопостачання – забезпечення водою ФАПу.
    3.Енергозберігаючі технології – ремонт приміщень Несватківської загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.
    4. Навколишнє середовище – утилізація відходів на території
с. Несваткове.
    Серед цих пріоритетних напрямків перевагу було надано сфері енергозберігаючих технологій, а саме розроблено та затверджено мікропроектну пропозицію “Встановлення склопакетів в Несватківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів” загальною вартістю 196,7 тис. грн.
    Реалізація даного проекту значно покращить температурний режим приміщень школи, позитивно вплине на економію енергоресурсів, поліпшить навчально-виховний процес в школі, зменшить рівень захворюваність учнів та педагогічного колективу.
    Сім’ї, які проживають на території села Несваткове, є переселенцями з села Виступовичі, Овруцького району, Житомирської області і є постраждалими внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, а тому потребують особливої турботи та уваги.
    Для реалізації мікропороектної пропозиції з місцевих бюджетів було виділено 65,0 тис. грн. (обласний бюджет – 5,0 тис. грн., районний бюджет – 45,5 тис. грн., сільський бюджет 15,0 тис. грн.). Членами громади зібрано кошти у сумі 7,8 тис. грн.
    Проектом ЄС/ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” на реалізацію мікропроектної пропозиції громадської організації “Несватківське сяйво” виділено 75,5 тис. грн.
    Громада стовідсотково освоїла власні кошти та кошти місцевих бюджетів. На сьогоднішній день організація громади “Несватківське сяйво “вже відзвітувала про успішну реалізацію цієї мікропроектної пропозиції у рамках Проекту ЄС/ООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”.
    Набувши досвіду роботи в Проекті, громадська організація “Несватківське сяйво” підготувала нову мікропроектну пропозицію і готова представити її на Форумі місцевого розвитку Олександрівського району.
Кількість переглядів: 102