Організація громади “Партнерство: з турботою про дітей”

 
ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДИ “ПАРТНЕРСТВО: З ТУРБОТОЮ ПРО ДІТЕЙ”
 
    Олександрівська громадська організація “Партнерство: з турботою про дітей” – місцева, незалежна, неприбуткова громадська організація, завданням якої є задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів членів громади, сприяння становленню і розвитку місцевого самоврядування.
    Громадську Організацію зареєстровано 19 лютого 2010 року. Адреса: 27300, вул. Гната Юри, буд. 31, смт Олександрівка, Олександрівського району, Кіровоградської області.
    Головою громадської організації є директор Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Ткаленко Людмила Федорівна, заступником голови (секретар) – вчитель німецької мови Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Тищенко Людмила Михайлівна. До складу громади входить 306 осіб.
    Серед пріоритетних напрямків розвитку території члени громади визначили:
    1. Енергозберігаючі заходи в загальноосвітній школі І-ІІІ ст.№2 смт Олександрівка – заміна вікон та вхідних дверей.
    2. Проведення капітального ремонту харчоблоку Олександрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №2
    3. Ремонт шкільної каналізаційної системи
    4. Встановлення огорожі шкільної території
    5. Вивезення будівельного сміття з території Олександрівської ЦРЛ
    6. Придбання автомобіля для вивезення побутових відходів в смт Олександрівка.
     Перевагу було надано сфері енергозберігаючих технологій, а саме розроблено та затверджено мікропроектну пропозицію “Енергозберігаючі заходи в загальноосвітній школі І-ІІІ ст.№2 смт Олександрівка – заміна вікон та вхідних дверей” загальною вартістю 120 тис. гривень.
    Реалізація даного проекту значно покращить температурний режим приміщень школи, позитивно вплине на економію енергоресурсів, поліпшить навчально-виховний процес в школі, зменшить рівень захворюваності учнів та членів педагогічного колективу. Для реалізації мікропроектної пропозиції з місцевих бюджетів було виділено 34 тис. гривень (Селищна рада- 3 000, Районний бюджет-30 000, Інші – 1 000).
    Членами громади зібрано кошти в сумі 8 ,350 тис. гривень. Проектом ПРООН /СВА “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” на реалізацію мікро проектної пропозиції громадської організації “Партнерство: з турботою про дітей ” виділено 78, 650 тис.гривень.
    Громада стовідсотково освоїла власні кошти, кошти місцевих бюджетів, та кошти, виділені Проектом ПРООН /СВА. На сьогоднішній день мікропроект реалізовано повністю та здано в експлуатацію.Встановлено 43 вікна загальною площею понад 100 м.кв. та одні вхідні двері. Звичайно, це складає лише 13% від загальної потреби заміни вікон, так як шкільне приміщення нараховує 330 віконних блоків.
    Вже на сьогоднішній день можна говорити про суттєве підвищення температури у класних кімнатах ( на 2-3 градуси) та зменшення захворюваності учнів, які навчаються у класах, де проведені ремонтні роботи. Змінилося і ставлення батьків та думка громадськості селища. Звичайно, оцінка діяльності громадської організації більш ніж позитивна.
    Планується, що у 2011 році буде завершено роботи по заміні вікон у начальному корпусі (буде проведено демонтаж 91 старого вікна).
Кількість переглядів: 98