Організація громади “Цвітненські горизонти”


ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДИ “ЦВІТНЕНСЬКІ ГОРИЗОНТИ”
 
    Громадську організацію зареєстровано
15 вересня 2009 року.
    Адреса: вул. Молодіжна, 26 с. Цвітне, Олександрівського району, Кіровоградської області.
    Головою громади є директор Цвітненської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів Ліхненко Віктор Пилипович, заступником голови (секретар) – вчитель початкових класів Цвітненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Павловська Тетяна Володимирівна. До складу громади входить 50 осіб.
    Серед пріоритетних напрямків розвитку території члени громади визначили:
    1. Енергозберігаючі технології – встановлення склопакетів в Цвітненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.
    2. Енергозберігаючі технології – заміна вікон і дверей та ремонт даху Цвітненській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
    3. Комунальне водопостачання – водопостачання в їдальні в Цвітненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.
    4. Комунальний транспорт – подолання ізольованості в сільській місцевості).
    Серед цих пріоритетних напрямків було обрано сферу енергозберігаючих технологій, а саме розроблено та затверджено 2 мікропроектні пропозиції – “Встановлення склопакетів в Цвітненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів” за додатковою квотою 40+ та “Заміна вікон, дверей та ремонт даху на Цвітненській сільській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини” за додатковою квотою 40++.
    Реалізація цих ініціатив поліпшить енергозбереження приміщень, їх естетичний вигляд, забезпечить дотримання відповідного температурного режиму, а також покращить навчально-виховний процес у школі та працездатність учнів.
    Цвітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів у 2009 році святкувала 100-річнй ювілей. Тому, поліпшення технічного стану будівлі школи, продовження терміну її експлуатації, підтримання її традицій є принциповою справою для сільської ради. Мікропроектна пропозиція “Заміна вікон, дверей та ремонт даху на Цвітненській сільській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини” отримала схвалення і гарантії про підтримку на Форумі місцевого розвитку, який відбувся у залі засідань районної державної адміністрації
4 березня 2010 року. Наступним етапом має стати її розгляд комісією з оцінки пропозицій Проекту, що впроваджується Програмою розвитку ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” по додатковій квоті 40++.
    На сьогоднішній вже підписано грантову угоду по реалізації мікропроектної пропозиції “Встановлення склопакетів в Цвітненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів”.
    Ініціативи громади знайшли підтримку у суб’єктів господарської діяльності території, про що свідчать надані гарантійні листи.
Кількість переглядів: 98