Організація громади “Вищеверещаківська надія”

 
ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДИ “ВИЩЕВЕРЕЩАКІВСЬКА НАДІЯ”
 
    Громадську організацію зареєстровано 11 грудня 2008 року.
    Адреса: вул. Петровського, 5, с. Вищі Верещаки, Олександрівського району, Кіровоградської області.
    Головою громади є Каракоць Анатолій Михайлович, заступником голови (секретар) – Губенко Олег Анатолійович. До складу громади входить 71 особа.
    Серед пріоритетних напрямків розвитку території члени громади визначили:
    1. Енергозберігаючі технології – встановлення склопакетів у Вищеверещаківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.
    2. Комунальне водопостачання – свердловина для забезпечення якісною питною водою Вищеверещаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
    3. Комунальний транспорт – підвезення учнів до Вищеверещаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
    4. Навколишнє середовище – придбання контейнерів для сміття з метою упорядкування території с. Вищі Верещаки.
    Проаналізувавши всі напрямки було вирішено надати перевагу сфері енергозберігаючих технологій, а саме розроблено та затверджено мікропроектну пропозицію “Встановлення склопакетів у Вищеверещаківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів”, загальною вартістю 133,0 тис. грн.
    За час експлуатації приміщення школи більшість вікон та дверей стали непридатними для використання, що призвело до понаднормових витрат палива та зниження температурного режиму у приміщенні.
    Освоєння даної пропозиції дасть можливість поліпшити технічний стан приміщення школи, її естетичний вигляд, забезпечити дотримання температурного режиму в в приміщеннях. В результаті вирішення цих проблем зменшиться захворюваність учнів та педагогічного колективу, підвищиться рівень навчально-виховного процесу.
    Для реалізації мікропороектної пропозиції з місцевих бюджетів було виділено 42,1 тис. грн. (обласний бюджет – 5,0 тис. грн., районний бюджет – 27,1 тис. грн., сільський бюджет 5,0 тис. грн.). Членами громади зібрано кошти у сумі 6,6 тис. грн. 
    За умовами Грантової угоди між громадською організацією “Вищеверещаківська Надія” та представниками проекту ООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” громада отримала перший транш у сумі 13,3 грн., за які придбано 8 металопластикових вікон.
    Повністю освоєні кошти з місцевих бюджетів, за які придбано
23 металопастикові вікна та 4 дверей. За кошти, зібрані громадою, придбано будівельні матеріали на суму 1165 грн.
    На сьогоднішній день в школі у семи класних кімнатах встановлено 21 вікно та одні вхідні двері.
    На сьогоднішній день організація громади “Вищеверещаківська надія” вже відзвітувала про успішну реалізацію цієї мікропроектної пропозиції у рамках Проекту ЄС/ООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”.
Кількість переглядів: 113