Особистий прийом громадян в Івангороді

21 серпня голова райдержадміністрації Сергій Шпирка в Івангороді провів особистий прийом громадян. Перед прийомом він мав розмову з Івангородським сільським головою Василем Мельником. Сергія Володимировича цікавило питання роботи торговельного закладу, на діяльність якого надійшла скарга у райдержадміністрацію, вирішення проблеми водозабезпечення дитячого дошкільного закладу, стан виплати орендарями паїв, опалення у місцевому Будинку культури, загальноосвітній школі та  Стримівському клубі.

 

До керівника району звернувся Василь Григорович Маган. Вже більше трьох років він не може вирішити питання з сусідами за межу. Василь Григорович наполягав, щоб сільська рада розібралася у цьому. Як пояснив сільський голова, комісія сільської ради вже тричі виходила на місце конфлікту і старалася розібратися в ньому. Та на сьогодні проблема так і залишається  не розв’язаною. Начальник відділу Держземагенства в Олександрівському  Андрій Карпенко, який також був присутнім на прийомі, порадив Василю Григоровичу звернутися у суд. „Саме суд в змозі розв’язати ваш конфлікт», – зазначив він.

Директора місцевої школи Олександра Зінченка хвилює поганий стан дороги біля школи. Через це шкільний автобус не може під’їхати безпосередньо до навчального закладу і зупиняється неподалік. Спільно вирішили звернутися до керівників сільгосппідприємств з проханням допомогти у реконструкції під’їзної дороги. 

Кількість переглядів: 32