Особистий прийом громадян в Івангороді та Стримівці

У п’ятницю, 11 травня, голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв та голова районної ради Василь Скляренко провели особистий прийом громадян у селах Івангородської сільської ради – Івангороді та Стримівці.

Серед проблем, з якими люди прийшли на прийом, земельні. Це і виготовлення технічної документації на земельні ділянки, тут є чимало непорозумінь, пов’язаних з недобросовісною роботою організацій, які цим займаються; і особисті неврегульованості земельних меж між сусідами.

А молодий фельдшер з Івангорода Анастасія Михайлова, мати двох малолітніх дітей, попросила допомоги у влаштуванні старшої донечки в дитячий садок. Після прийому та предметної розмови з сільським головою Мельником В.І. голови РДА та райради завітали в Івангородський дитячий дошкільний заклад і питання влаштування дитини в дитсадок було вирішено.

У Стримівці у селян найболючіша проблема – відсутність пасовища для  худоби. Так трапилося, що всі вільні землі за межами Стримівки передані в оренду, і селянам ніде тепер випасати худобу. Тому й просили розв’язати цю непросту проблему.

Під час зустрічі з керівниками району досягнуто згоди, що протягом найближчого  часу це питання вдасться врегулювати.

У Стримівці Валерій Авксентьєв та Василь Скляренко оглянули сільський клуб та бібліотеку, поспілкувалися з завідуючою цим закладом Любов’ю Кузьменко. У сільського голови цікавилися облаштуванням побуту стримівчан, їх медичним та соціальним обслуговуванням одиноких престарілих, транспортним сполученням села з райцентром.

За підсумками особистого прийому дано доручення відповідним службам та керівникам установ конкретно вирішити порушені людьми питання.

Кількість переглядів: 49