Особистий виїзний прийом в Івангороді

Особисте спілкування  влади з  людьми  сприяє  результативнішому вирішенню  нагальних проблем територій спільно з органами місцевого самоврядування. Тому  керівництво  районної  державної  адміністрації та районної ради у своїй діяльності  практикує  виїзні особисті прийоми громадян  по сільських радах. У середу, 12 лютого, голови  адміністрації та  ради  Валерій Авксентьєв та Василь Скляренко на особистому прийомі спілкувалися з жителями села Івангорода. 

З особистою проблемою щодо призначення пенсії  як матері, яка  доглядає сина-інваліда, звернулася   Масленко  Галина  Іванівна. А от Алла Степанівна Німченко прийшла на прийом з питаннями, що стосуються всієї громади села. Це  ремонт доріг,  правопорушення у сфері  незаконної торгівлі алкогольними напоями,  відповідальність  окремих медичних працівників за  виконання своїх безпосередніх обов’язків.

На прийомі були присутні  сільський голова  Івангорода Василь Мельник та депутат районної ради  Олександр Зінченко. Як директор  Івангородської школи  Олександр Зінченко  звернувся до керівників району з проханням  посприяти у вирішенні питання  встановлення огорожі навколо  сільської школи спільними зусиллями  районної та місцевої влади,  спонсорської допомоги. 

Кількість переглядів: 144