Оздоровлення дітей влітку – турбота спільна

Наближається літня пора – час  відпочинку і оздоровлення дітей. Саме цій темі було присвячене засідання  міжвідомчого оперативного штабу з оздоровлення  дітей  влітку цього року, яке 22 квітня провела заступник голови районної державної адміністрації Людмила Литвин. На засіданні  обговорено проект положення про порядок підбору та направлення дітей на оздоровлення до стаціонарних закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевого бюджету. Інформацію з цього питання  надала  заступник начальника управління, начальник відділу грошових виплат і компенсацій   управління соціального захисту населення Світлана Єгорова. Про те, як будуть фінансуватися  стаціонарні заклади оздоровлення  за рахунок коштів з районного бюджету, доповіла заступник начальника  фінансового управління  Людмила Поліщук.

Організацію оздоровлення дітей в пришкільних таборах  висвітлили  спеціалісти  відділу освіти, молоді і спорту Микола Старченко та  Надія Чубенко. Про умови   відпочинку  школярів у стаціонарних таборах „Жовтень” та Стороосотському  дитячому протитуберкульозному диспансері розповіли  директор „Жовтня” Тетяна Романець та головний лікар санаторію Алла Гречкосій.

У цьому році  планується  у районі оздоровити  не менше  1610 дітей в   пришкільних  та стаціонарних дитячих  оздоровчих таборах, при цьому в стаціонарних  оздоровчих таборах не менше 10 відсотків від загальної кількості дітей, які будуть влітку  відпочивати і оздоровлюватися. На оздоровлення  школярів пільгових категорій  у стаціонарних таборах у районному бюджеті передбачено  50 тисяч гривень  Крім того,  додатково планується виділити  ще 15 тисяч гривень.

На оздоровлення  дітей в пришкільних таборах  у районному бюджеті закладено 150 тисяч гривень та 78 тисяч субвенції сільських та селищних рад. Ще 5 тисяч гривень додаткових коштів  буде виділено з районного бюджету.

Кількість переглядів: 59