Перші східці у країну знань

22 жовтня в Олександрівському навчально-виховному комплексі №3 „загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” урочисто відчинила двері дошкільна група. Символічний ключ від неї вихованцям вручив голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв. Він, а також голова районної ради Василь Скляренко також привітали дітей, їх батьків та вихователів з цією знаменною подією. На урочистостях була присутня і заступник голови райдержадміністрації Людмила Литвин.

– Відкриття  групи дозволить значно зменшити чергу у дитсадки, – зазначив Валерій Володимирович.

У групі навчатиметься 28 п’ятирічних хлопчиків та дівчаток, які наступного року підуть у перший клас.  Їх вихованням займатимуться вихователі Тетяна Гетьманець та Світлана Кузнєцова. Для дітей тут створені всі необхідні умови. У цьому могли переконатися після урочистостей і представники влади, і батьки.

Нагадаємо, що в середині жовтня в Олександрівці запрацювала дошкільна група і в Олександрівському навчально-виховному комплексі №2. У перспективі – відкриття подібної групи і в Олександрівській загальноосвітній школі №1.

 

 

Кількість переглядів: 57