Перші в області

    Водії вже оцінили якість відрізка дороги до Кіровограда на автотрасі державного значення Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв. Дорога справді європейського зразка. І 33 кілометри її, до самого Кіровограда, виконали дорожники філії „Олек­сандрівський райавтодор”.
    Начальник філії, депутат обласної ради від Партії регіонів, заслужений будівельник України Володимир Стьожка розповідає, що в цьому році олександрівські дорожники виконали робіт на 21,7 мільйона гривень. Щоб було зрозуміло, що це досить високий показник, треба порівняти з минулими роками: у 2010 році наші шляховики освоїли на ремонті доріг 12,6 млн. грн., у 2009 – 9,6 млн. грн. Наші вміють працювати і роботу виконують якісно.
    Крім капітального ремонту уже названої дороги Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв, олександрівські дорожники надійно відремонтували ще 4 кілометри автотраси Київ-Знам’янка, а також 7 млн. гривень освоїли на дорогах місцевого значення. Філія „Олександрівський райавтодор” заслужено зайняла перше місце в області. Колектив за сумлінну роботу удостоєний Подяки Кабінету Міністрів України.
    Перебуваючи з робочою поїздкою в Олександрівському районі, народний депутат Олександр Єдін високо оцінив працю олександрівських шляховиків. Водночас він відзначив і якість доріг в Кіровоградській області. Наша область по кількості від­ремонтованих доріг займає друге місце в Україні. І в цьому є заслуга і наших шляховиків.
Кількість переглядів: 56