Підготовка до збирання ранніх зернових

18 червня  в залі засідань районної державної адміністрації під головуванням радника голови районної державної адміністрації Василя Кириченка за участі голови районної ради Миколи Марфули  відбулася нарада з керівниками підприємств усіх форм власності щодо підготовки  до збирання ранніх зернових та зернобобових культур урожаю нинішнього року.

Про хід підготовки сільгосппідприємств до жнив доповів начальник  управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергій Перевезій. Зокрема, він зазначив, що господарства на період жнив повністю забезпечені пально-мастильними матеріалами, що техніка до збирання практично готова. Але навантаження на один комбайн велике — складатиме 135 гектарів, тож впоратися з обмолотом ранніх зернових за визначені оптимальні агротехнічні строки  — 8-9 робочих днів без сторонньої допомоги буде не просто. Наголосив керівник і на площах збирання, і на пожежній безпеці, що передбачає обкошування полів зернових, забезпечення засобами пожежегасіння тощо.

Про інноваційні розробки КДСГДС для ефективного виробництва зерна розповідали науковці Кіровоградського інституту АПВ НААН (с. Созонівка)  Ігор Гайденко та Ігор Мащенко.

На  змінах в законодавстві щодо експлуатації сільськогосподарської  техніки наголосив головний спеціаліст управління технічного нагляду Державної інспекції сільського господарства у Кіровоградській області Микола  Колісник.

А як боротися з карантинними організмами на посівах сільгоспкультур та деревах розповів головний спеціаліст Державної фітосанітарної інспекції Кіровоградської області Федір Огієнко.

Умови приймання та зберігання ранніх зернових культур обґрунтовували присутні в залі директор ТДВ „Цибулівське ХПП” Володимир Савченко, директор СФГ «Дєдов» Олександр Закревський та інші.

Сільгоспвиробники запевнили, що зроблять все від них залежне, щоб жнива пройшли швидко і якісно.

Кількість переглядів: 250