Підготовка до Дня Незалежності України

20 серпня заступник голови райдержадміністрації Людмила Литвин провела засідання районного організаційного комітету з підготовки та відзначення 22-ї річниці незалежності України. У ході засідання обговорено організацію проведення  культурно-масових заходів, присвячених відзначенню Дня незалежності України.

Так, 22 серпня  о 15:00  годині  у районному  Будинку культури відбудеться урочистий концерт з нагоди  22-ї річниці незалежності України. Цього ж дня о 19:30 урочистий концерт  та святковий  розважальний вечір з нагоди Дня незалежності України  відбудеться в селі  Розумівці.

23 серпня  о 9:00  на центральній площі біля  ДЮСШ в Олександрівці відбудеться урочистий мітинг  до Дня Державного Прапора України. О 20:00 в селі Михайлівці  буде проведено урочистий концерт та святковий розважальний вечір з нагоди Дня незалежності.

24 серпня 0 10:00  в Олександрівці біля  пам’ятного знака, встановленого на честь  незалежності України, відбудеться урочистий мітинг з нагоди 22-ї річниці незалежності України. О 13:00 в селі Цвітному, о 16:00 в селі Красносіллі, о 18:00 у селі Вищих Верещаках пройдуть урочисті концерти  та святкові розважальні вечори з нагоди 22-ї річниці незалежності України.

Кількість переглядів: 82