Питання онкопатології в нашому районі лишається актуальним

Сьогодні голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв та голова районної ради Василь Скляренко відвідали центр ранньої діагностики та своєчасного виявлення захворювань Олександрівської районної центральної лікарні щодо вирішення питань профілактики та виявлення онкологічних захворювань в районі.

Спілкуючись з медичним персоналом центру ранньої діагностики очільник району зазначив, що переорієнтація роботи медичної галузі в бік профілактики, активне впровадження здорового способу життя – є основним пріоритетом реформи в галузі охорони здоров’я. Своєчасно виявлене на ранній стадії захворювання, особливо онкологічне, перестає бути вироком та, за сучасних медичних технологій, може бути успішно вилікуване. За словами Валерія Авксентьєва, питання онкопатології в нашому районі, лишається актуальним. А профілактика захворювань, через розвиток інституту сімейного лікаря та укріплення первинної ланки медичної допомоги – один із пріоритетів реформи медичного обслуговування, проголошеної Президентом України у Програмі економічних реформ.

Також, голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв наголосив, що покращення виявлення онкопатології на ранніх стадіях та зниження захворюваності, має стати одним із ключових критеріїв для оцінки роботи медичних закладів району.

Кількість переглядів: 126