Початок дороги у самостійне життя

24 травня у всіх школах району пролунав останній дзвінок, який сповістив про закінчення 2012-2013 навчального року. І хоч свято це традиційне, та щороку хвилююче. Бо зі школою прощаються її випускники. Тож останній шкільний дзвінок- перш за все їхнє свято. Розділити радість цього традиційного шкільного заходу завітав у Єлизаветградківську загальноосвітню школу голова Олександрівської районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв. Цього року Єлизатветградківську школу закінчують дев’ять випускників. Двоє з них отримають атестати з відзнакою. Золоті медалісти і гордість школи – Маргарита Медведєва і Олександр Жарко. Голова районної державної адмістрації привітав одинадцятикласників, всіх учнів школи, педагогів, батьків з завершенням навчального року і побажав випускникам щасливої дороги у самостійне життя, вчителям висловив подяку за сумлінну працю у вихованні підростаючого покоління, зміцненні матеріальної бази школи. 

Єлизаветградківська школа є одним з провідних навчальних закладів району, де педагоги впроваджують у навчальний процес новітні технології, досвід великого педагога Василя Сухомлинського.

З завершенням навчального року колектив школи і учнів привітали також керівник фермерського господарства ФГ Снісаренка,колишній випускник, меценат і спонсор школи Григорій Снісаренко та селищний голова Юрій Голуб.

Щемно прощалися з школою випускники, дякували своїм вчителям за мудру науку. На завершення свята для всіх учнів пролунав традиційний шкільний дзвінок. Для випускників він звучав в останнє. З порога рідної школи вони вже йдуть у самостійне життя.

Кількість переглядів: 87