Почути людей і допомогти

На минулому тижні голова районної державної адміністрації В.В. Авксентьєв провів робочі наради з працівниками органів місцевого самоврядування та прийом громадян у Вищих Верещаках та Цвітному. Серед проблем, які потрібно вирішити найближчим часом у Цвітному, врегулювання діяльності культової споруди. І хоч це питання мають вирішувати самі парафіяни, однак вони хочуть запоручитися і підтримкою та допомогою влади у районі. На часі  і ремонт приміщення Цвітненської лікарської амбулаторії, частину коштів на це виділила сільська рада. Однак   їх недостатньо для належного ремонту. Вихід із ситуації знайдено у створенні у Цвітному громадської організації, яка планує взяти участь у Міжнародному проекті ПРООН „Місцевий розвиток, організований на громаду”, щоб тримати кошти у рамках цього  проекту для заміни вікон та дверей в амбулаторії.

Вищеверещаківська громада має свої невирішені проблеми. Селяни просили голову райдержадміністрації та сільського голову посприяти врегулювати графік автобусного сполучення села з райцентром. А поки стоять погожі літні дні вирішити питання ремонту ділянки дороги в частині села. Як і у Цвітному люди у Вищих Верещаках повертаються до джерел духовності, живуть не лише матеріальними благами, тому  просять владу допомогти відкрити у селі церкву. У Вищих Верещаках є недіюча будівля колишнього дитячого садка. Саме там планується облаштувати культову споруду.

За підсумками поїздки у Цвітне та Вищі верещаки голова райдержадміністрації  дав  низку доручень відповідальним особам для вирішення  порушених у ході поїздки проблем.

Кількість переглядів: 48