“Подаруй дитині свято”

28 березня у Розумівському сільському будинку культури у рамках благодійної мистецької акції “Подаруй дитині свято” відбувся концерт артистів Кіровоградської обласної філармонії. Цей мистецький проект започатковано у 2010 році. Його мета полягає в тому, щоб донести до дітей  сільської місцевості, особливо в віддалених районах, часточку високого, професійного мистецтва. Враховуючи те, що у сільських дітей немає можливості систематично приїжджати до кращих закладів культури області і відвідувати ті чи інші концерти, за допомогою меценатів артисти та творчі колективи Кіровоградської обласної філармонії готові самі приїхати до дітей і подарувати їм свято. Зокрема, у 2011 році було проведено 47 концертів у 15 районах області. Спонсорами концерту в Розумівці стали АФ “Ясинівська” (керівник Дмитро Мамалат), ТОВ ім. Князя Потьомкіна (керівник В’ячеслав Богаченко), ФГ “Дєдов” (керівник Валерій Дєдов), ПАТ “2-ге ім. Петровського” (Віталій Лозовий), ФОП “Голинська Н.А.”, ФОП “Шевченко М.І.”.

На початку концертної програми артисти висловили подяку за підтримку та розуміння голові районної державної адміністрації Валерію Авксентьєву, голові районної ради Василю Скляренку та Розумівському сільському голові Миколі Христенку. 

Великий зал Розумівського сільського будинку культури зібрав чимало глядачів – учнів Розумівської, Бовтиської, Голиківської, Кримківської загальноосвітніх шкіл, жителів навколишніх сіл. Чудовим концертом присутніх порадували інструментальний ансамбль „Єлисавет-ретро”, солісти Кіровоградської обласної філармонії Ярослав Страшной та Олексій Козачинський.

Після закінченні концерту артисти отримали теплі оплески глядачів та слова подяки і квіти від Розумівського сільського голови Миколи Христенка, Бовтиського сільського голови Володимира Воєводіна та Голиківського сільського голови Володимира Смалиуса.

 


Кількість переглядів: 207