Податківці відзначили свято

    З професійним святом – Днем працівника державної податкової служби України, яке відзначалося 2 липня, податківців Олександрівського відділення Знам’янської ОДПІ привітали голова районної державної адміністрації Авксентьєв В. В. та заступник голови районної ради Невмержицький О. С.
    Вагомими здобутками працівники податкової служби зустріли своє свято. Основне завдання перед податківцями – наповнення бюджетів усіх рівнів коштами.
    Про ефективність роботи свідчать цифри. Протягом 1 півріччя нинішнього року платниками податків району до зведеного бюджету сплачено податків і зборів 16110 тис. грн., що складає 115,8 % до прогнозного завдання. Бюджет додатково отримав 2210 тис. грн. До Державного бюджету України платниками податків сплачено 2046,6 тис. грн., що скла­­­дає 108% до про­­г­ноз­ного завдан­ня. Од­­ним із най­­ста­бі­ль­­­ніших дже­­рел, який забез­печує ос­­но­ву фор­му­вання міс­це­вих бюд­же­­тів району, є податок з до­­ходів фі­зи­чних осіб, надходження якого ста­но­вить 10445,2 тис.грн. або у 112,5% до прогнозного завдання та на 2069,4 тис. грн. більше від фактичного надходження за відповідний період 2010 року.
    Своїми успіхами працівники податкової служби завдячують  трудовим колективам і керівникам підприємств, установ та організацій району, які з відповідальністю ставляться до своїх обов’язків перед державою – своєчасно і в повному обсязі сплачують податки: ТДВ “Цибулівське ХПП”(директор Савченко В. В.), ДП “Олександрівський лісгосп”(директор Синявський О. П.), ФГ “Київська Русь” (голова Шепетюк Р. М.), ФГ “Сокол” (голова Сокол С. М.), СТОВ “Тясмин” (голова Ткаченко М. Я.), підприємці Осипенко В. В., Рула В. Ю., Висланько Ю. В. та інші. Сумлінні платники податків нашого району та податківці відзначені грамотами.
Кількість переглядів: 71