Поставлено конкретні завдання

12 травня голова Олександрівської районної державної адміністрації В.В. Авксентьєв продовжив ознайомлення з трудовими колективами району.
    Він разом з першим заступником голови Олександрівської державної адміністрації О.С. Невмержицьким відвідав одне з найбільш податкозабезпечуючих підприємств району — Олександрівське лінійне вироб­ниче управління магістральних газопроводів філії УМГ «Черкаситрансгаз» та зустрівся з його керівництвом.
   Під час зустрічі були обговорені перс­пективи співпраці органів влади і під­приємства. Керівник Руслан Петрович Марієнко проінформував голову райдерж­адміністрації про плани роботи підприємства, бачення розвитку території та благоустрою селища Олександрівки.
    В цей же день голова районної державної адміністрації В.В.Авксентьєв зустрівся з керівництвом ВАТ „2-ий імені Петровського цукровий завод”. Необхідно зазначити, що підприємство вже декілька років не здійснює виробничої діяльності. Тому, відповідно, керівника району цікавила перспектива відродження та подальшого розвитку підприємства.
    Директор ВАТ „2-ий імені Петровського цукровий завод” М.І. Обідін разом з головним інженером показали керівництву району, в якому стані знаходиться техно­логічне обладнання підприємства. Доповіли, що цукровий завод може розпочати роботу у 2011 році спочатку на бурякосировині, а потім розпочати переробку цукру-сирцю.
    У ході зустрічі обговорено питання співпраці органів виконавчої влади та керівництва цукрового заводу. За резуль­татами обговорення голова районної дер­жавної адміністрації, з метою відродження виробничої діяльності цукрового заводу, поставив завдання розробити перспективний план взаємодії колективу ВАТ „2-ий імені Петровського цукровий завод” та органів виконавчої влади.
    В.В. Авксентьєв наголосив на тому, що робота заводу це не тільки надходження до бюджету, а в першу чергу працевлаштування 700-800 жителів району. Тому роботу з пуску цукрового заводу у 2011 році необхідно розпочати вже у червні – липні 2010 року. Для цього необхідно провести зустрічі з керів­никами сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств щодо подальшої плідної співпраці цукрового заводу та сільгоспвиробників району.
    Після поїздки голова районної державної адміністрації В.В. Авксентьєв дав доручення своїм заступникам щодо забезпечення виконання поставлених питань під час зустрічей.
Кількість переглядів: 128