Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при районній державній адміністрації

 Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Олександрівській районній державній адміністрації плануються 4 лютого 2013 року в залі Олександрівської районної державної адміністрації. Початок зборів об 10.00.
  Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
  Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.
   До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.
    Членство в громадській раді є індивідуальним.
 Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
    До заяви додаються:
  • рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
  • копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років. Крім обов’язкових документів просимо вас надати коротку інформацію про ІГС та делегованого представника організації у електронному вигляді (на компакт-диску): на 1 арк. формату А4, розмір шрифту – Times New Roman, 14 пт (разом із можливим розміщенням на ньому фото кандидата – за його згоди).
Зразки документів:
   Документи можуть надаватися ініціативній групі з 20 грудня 2102 року до 21 січня 2013 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: 27300, смт Олександрівка, вул. Леніна,78, І поверх, кабінет №15, сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах преси й інформації апарату райдержадміністрації з 9.00 до 18.00 год.
    Додаткова інформація: Контактна особа: Доля О.С.- завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах преси й інформації апарату райдержадміністрації .
     Телефон для довідок: 3-23.41.
Кількість переглядів: 94