Працюють постійні комісії районної ради

1 серпня 2013 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку території, благоустрою та житлово-комунального господарства та з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, правопорядку, діяльності громадських організацій та адміністративно-територіального устрою під головуванням голів постійних комісій Синявського О.П. та Шаповала Ф.О.

У засіданні взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Борота, заступник голови районної ради Олександр Невмержицький,  керівники відділів та управлінь райдержадміністрації.

   Депутати заслухати інформацію начальника управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Олександрівської районної державної адміністрації Сергія Антіпова стосовно передачі до сфери управління Держлісагентства лісових земельних ділянок та ліквідації Олександрівського районного комунального агролісо-господарського підприємства, передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Олександрівського району на пільгових умовах та здійсненню заходів по створенню центру надання адміністративних послуг в Олександрівському районі.

Начальник фінансового управління Олександрівської районної державної адміністрації Валентина Шията доповіла депутатам про зміни до рішення районної ради  від 21 грудня 2012 року № 185  “Про районний бюджет на 2013 рік” які необхідно внести на розгляд чергової сесії.

   Про затвердження районної  програми забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на період  до 2015 року проінформувала Марина Сандул начальник служби у справах дітей Олександрівської районної державної адміністрації.

   Головний лікар  центральної районної лікарні Олександрівського району Олександр Клубнікін доповів інформацію про затвердження нової  редакції Статуту центральної районної лікарні Олександрівського району.

Олександр Невмержицький заступник голови районної ради зачитав зміни до плану роботи районної ради на 2013 рік.

   На засіданні також було прийнято ряд комісійних рішень стосовно виконання районної Програми газифікації населених пунктів Олександрівського району  на період до 2015 року, виконання комплексної програми реконструкції мереж зовнішнього освітлення населених пунктів Олександрівського району на 2011-2015 роки по яких доповідав головний спеціаліст  відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Олександрівської районної державної адміністрації Володимир Матірний.

Лариса Нечепоренко проінформувала про хід виконання  районної програми «Підтримки та розвитку територіальних громад та місцевих ініціатив громадських організацій Олександрівського району в 2012-2015 роках.

Кількість переглядів: 71