Правильний вибір професії – успішна кар’єра

Питання, який заклад вибрати та на яку професію навчатися цікавить випускників шкіл та їх батьків. Хтось повторює вибір батьків, хтось категорично відкидає таку думку, а більшість довго не можуть визначитися, яка ж професія краща.

Допомогти обрати життєвий шлях, зорієнтувати учнів у виборі професії, показати важливість вибору конкурентоспроможної професії на ринку праці, розібратися у власних інтересах та нахилах – основна мета «Дня кар’єри», який було проведено в рамках місячника «Успішна кар’єра: новий час, нові вимоги», що пройшов 24 жовтня в приміщенні Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1.

В ході заходу взяли участь представники 10 вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста Кіровограда, спеціалісти відділу профорієнтації, психолог районного відділу освіти, директор школи, шкільний психолог,учні випускних класів.

З привітаннями та побажаннями вірного вибору професійного шляху перед учасниками виступив директор школи В. Г. Бойко, який зазначив, що вибір професії – це справа відповідальна. Обираючи професію, необхідно враховувати власні нахили та здібності, потреби ринку праці. Потрібно пам’ятати, що немає професій поганих і добрих, легких і важких. Значення професії в житті людини залежить не від характеру роботи, а від того, як до неї ставиться сама людина.

Присутні представники вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста Кіровограда мали змогу поінформувати майбутніх абітурієнтів про умови вступу, перелік спеціальностей (професій) та організацію навчання. Випускники мали нагоду поспілкуватись з представниками навчальних закладів, отримати листівки і буклети про професії та умови їх здобуття у навчальних закладах.

Після закінчення презентації навчальних закладів учні були поділені на групи, з якими працювали спеціалісти Кіровоградського обласного центру зайнятості, зокрема проведено інтерактивні заходи змагального характеру.

Випускники були задоволені такою зустріччю, взяли для себе багато корисного, переконалися, що, обираючи професію, необхідно обов’язково врахувати свої нахили, здібності, особисті та суспільні інтереси, зрозуміли, що значення професії у житті людини залежить не стільки від характеру роботи, скільки від того, як до нього ставиться сама людина, наскільки професія відповідає її запитам і можливостям.

Кількість переглядів: 122