Представники місії ОБСЄ цікавилися життям переселенців в Олександрівському районі

На сьогодні на Олександрівщині проживаює 171 одна особа, переселена з Луганської та Донецької областей, де зараз ведуться військові дії. Всі мають умови для проживання, забезпечені продуктами харчування, одержують пенсії та інші соціальні виплати, школярі мають підручники, зошити та все необхідне канцелярське приладдя.

Залишаються невирішиними дві проблеми, що стосуються життя переселеців,  – працевлаштування та забезпечення дітей та людей похилого віку на осінній та зимовий періоди. Про це у присутності співголів обласного штабу з питань переміщення громадян із території АТО Віти Атаманчук та Ігоря Парфьонова розповів спостерігачам спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (Дніпропетровський польовий офіс) Елені Родрігес, Аліні Пенкала та Лукасу Вальтеру, які відвідали район, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Кириченко.

 – Ми здивовані, що учні на вашій території мають все для нормального навчання, бо нещодавно ми відвідали один з районів  Запорізької області і там, на жаль, переселені діти не підготовлені до школи, – зазаначила  спостерігач ОБСЄ Елена Родрігес.

Також гості побували у територіальному центрі надання соціальних послуг населенню та відвідали декілька родин переселенців зі сходу України. Вони залишились задоволені почутим і побаченим.

Кількість переглядів: 53