Презентація профорієнтаційного терміналу

    У сучасних умовах професійна орієнтація населення, зокрема, шкільної молоді, є одним із головних напрямків державної політики зайнятості. У зв’язку з цим профорієнтаційна робота розгортається у принципово новому форматі, в якому акценти зміщено від регулювання поточної ситуації на ринку праці до профілактики безробіття, особливо молодіжного.
    Не зупиняючись на досягнутому, державна служба зайнятості розробляє та впроваджує нові технології, які приходять на допомогу учням щодо правильного вибору майбутньої професії, а батькам дасть можливість професійно допомогти дітям знайти оптимальний професійний шлях у житті. Для педагогів – це зростання власного професійного потенціалу та методичних можливостей у сфері проведення профорієнтаційної роботи з учнями.
    Державним центром зайнятості Міністерства праці та соціальної політики України спільно з Міністерством освіти і науки України розроблено інноваційний проект програмно-апаратний комплекс “Профорієнтаційний термінал” для професійної орієнтації молоді.
    Метою створення Терміналу є сприяння професійному самовизначенню учнів загальноосвітніх навчальних закладів шляхом підвищення рівня поінформованості у світі професій та праці з використанням привабливих для молоді сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, які забезпечують високий рівень доступності, гнучкості та мобільності профорієнтаційних послуг.
    Службою зайнятості запроваджено Профорієнтаційні термінали в Олександрівських ЗШ I-III ступенів №1 і №3 12 листопада відбулися презентаційні заходи “Профорієнтаційний термінал – помічник і порадник” для учнів і вчителів даних шкіл.
Кількість переглядів: 128