Пріоритет влади розвитку фізкультурно-спортивної галузі

Фізична культура і спорт – потужні джерела здорового способу життя, патріотизму, віри у власні можливості. Їх розвиток належить до першочергових завдань Президента України, – підкреслив голова Олександрівської районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв на відкритті  обласного чемпіонату з легкоатлетичного кросу серед школярів, який відбувся у лісовому масиві  Бірок 19 вересня.  Чемпіонат такого рівня проводиться в районі вже вчетверте. І це є свідченням того, що розвитку фізичної культури і спорту  районна  влада надає особливого значення. Як і те, що з 25 команд, які взяли участь у цих змаганнях з бігу, 18 з  Олександрівського району.

Привітати юних спортсменів-легкоатлетів завітав і голова Кіровоградської обласної ради Микола Ковальчук.  Звертаючись до  юних  спортсменів,  Микола Ковальчук  наголосив, що нашій державі потрібне здорове  покоління. І тому  Президент України Віктор Янукович і влада обласна і в районі  роблять усе для того, щоб  створити  належні умови для  занять фізичною культурою і спортом, щоб залучити якомога більше молоді до здорового способу життя  саме через  заняття  різними видами спорту.

Наслідком  уваги влади  до розвитку  фізкультури і спорту  в районі є облаштування  спортивних  споруд за сучасними мірками. Користуючись нагодою, голова  районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв  на центральному стадіоні в Олександрівці  продемонстрував   голові обласної ради, що робить влада конкретно у районі  для зміцнення матеріального та організаційного забезпечення  фізкультурно-спортивної галузі і зокрема  спортивних споруд. Зараз на центральному стадіоні в Олександрівці  повним ходом  ідуть роботи  з будівництва нових бігових доріжок з синтетичним покриттям. Працює потужна техніка. З завершенням цих робіт  Олександрівський стадіон  буде єдиним в області  з таким  сучасним  спортивним облаштуванням.  І тут можна буде проводити  змагання з усіх видів спорту   різних рівнів від  місцевого до  республіканського.  

Кількість переглядів: 79