Привітали рятівників

    На передодні професійного свята – Дня рятівника, в приміщенні Олександрівського районного відділу управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Кіровоградській області відбулися урочистості.
    З професійним святом працівників та ветеранів районного відділу УМНС України в Кіровоградській області вітали заступник голови районної ради Олександр Невмержицький та начальник відділу з надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Олександр Демченко. Вони вручили кращим працівникам нагороди.
    Почесною грамотою Олександрівської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено начальника Олександрівського районного відділу Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Кіровоградській області Анатолія Гутіна та водія 29-ї самостійної державної пожежної частини Олександрівського районного відділу Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Кіровоградській області Віктора Ламтія.
    Грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено Олександра Голинського, Олександра Гончара, Олега Грушового, Олексія Ковтуна, Ольгу Колісник та Володимира Подвига.
Кількість переглядів: 71