Про стан проведення районної акції „Зірка пам’яті”

  Головним питанням оперативної наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, відомств та інших органів центральної виконавчої влади, яку 29 жовтня провів голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, було питання „Про стан проведення районної акції „Зірка пам’яті”.

   Відкриваючи нараду Валерій Авксентьєв зазначив: „Ми перед ветеранами Великої Вітчизняної війни в неоціненному боргу. Виконуючи обласну програму „Зірка пам’яті” наш обов’язок – охопити всіх ветеранів війни особливою турботою, належним соціальним захистом та медичним обслуговуванням”. Саме таке завдання ставить перед владою на місцях Президент України.

   Детальний аналіз стану проведення районної акції „Зірка пам’яті” зробив начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Ігор Найко.

   На сьогоднішній день в Олександрівському районі проживають 77 ветеранів Великої Вітчизняної війни, які безпосередньо брали участь у бойових діях.

   На обслуговуванні у територіальному центрі знаходяться 62 особи з числа одиноких інвалідів, ветеранів ВВв, яким надається комплекс послуг. 

  У рамках районної акції “Зірка пам’яті”, з метою надання конкретної допомоги за кожним ветераном у розрізі сільських та селищних рад закріплені відповідальні особи з числа працівників місцевих рад, медичних, соціальних працівників, представників навчальних закладів та місцевого бізнесу. Всіх ветеранів Великої Вітчизняної війни поінформовано про закріплених за ними осіб, у рамках районної акції “Зірка пам’яті”, зокрема роздано пам’ятки з номерами телефонів. 

   На 2013 рік з районного бюджету передбачено 47,3 тис. грн. на  належне медикаментозне забезпечення ветеранів, відповідно до стандартів якості надання медичної допомоги під час стаціонарного лікування ветеранів війни та 33,2 тис. грн. на харчування.

   В Олександрівській ЦРЛ облаштовано 5 палат для інвалідів ВВв на 13 ліжок. Всі палати забезпечені гарячим водопостачанням, холодильниками, меблями. У звітному періоді 100% ветеранів Великої вітчизняної війни охоплено медичним обстеженням. 

   В усіх навчальних закладах проводиться робота волонтерських загонів, які надають допомогу ветеранам Великої Вітчизняної війни та їх вдовам.

  Підводячи підсумки наради голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв наголосив на необхідності більш активно залучати учнівську молодь до виконання програми „Зірка пам’яті”, це дає поштовх до її патріотичного виховання та приверне увагу молодих людей до фронтовиків.

Кількість переглядів: 56