Про стан реалізації обласної програми «Центральний регіон – 2015» та «Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки»

   Саме цьому питанню була присвячена щопонеділкова оперативна наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, відомств та інших органів центральної виконавчої влади, яку 7 жовтня провів голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв. В нараді взяв участь голова районної ради Василь Скляренко.

   Динамічний та сталий розвиток промисловості, створення нових робочих місць, підвищення добробуту життя населення – ключові завдання програми економічних реформ Глави держави, завдання владі на місцях, – наголосив голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв.

   Висвітлюючи стан розвитку промислового потенціалу регіону у рамках реалізації обласної програми «Центральний регіон – 2015» та «Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки» Ніна Радченко, – начальник відділу економічного розвитку, підприємництва та торгівлі управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації зазначила, що відповідно до моніторингу пропозицій територіальних громад Олександрівського району станом на 25 серпня         2011 року до обласної програми «Центральний регіон – 2015» були сформовані 166 проектів, з них 9 інвестиційних та 157 соціальних на загальну суму понад 231,0 млн. грн.

  До обласної програми «Центральний регіон – 2015» по Олександрівському району внесені 77 проектів, з них 7 інвестиційних та 70 соціальних на загальну суму 59,6 млн. грн.

   Станом на 1 жовтня 2013 року:

   – реалізовано 6 з 7 інвестиційних проектів (86% до запланованих) на суму     25,0 млн.грн, створено 611 нових робочих місць.

   Найбільш значимі проекти:

  – відновлення після трьохрічного простою роботи ПАТ «2-й ім. Петровського цукрового заводу». В жовтні-грудні 2012 року у складі СТОВ «АФ» Ясенівська ПАТ «2-й ім. Петровського цукровий завод» виробило 9448,0 тонн цукру та як результат створення 493 нових робочих місць;

  – організація виробництва альтернативного палива (древесної щепи) на Олександрівській дільниці ПАТ «Інтерресурси» (створено 45 нових робочих місць). На древесній щепі, що виробляється на нашому підприємстві, працюють котельні обласного онкологічного диспансеру, медичних та соціально-культурних об’єктів області, що дає значну економію бюджетних коштів;

  – будівництво модульного молокозаводу СТОВ «АФ Ясенівська».

  Створено 26 нових робочих місць. Молокозавод вже розпочав виробництво пастеризованого молока, сметани, сиру.

  Виконано також 46 з 70 соціальних заходів (66% до запланованих) та проводиться реалізація ще 11 соціальних проектів. Фактично освоєно на реалізацію соціальних заходів 22,0 млн.грн.

    У січні – серпні 2013 року виробництво продукції у цінах 2010 року, відповідно до методики, склало 4044,4 тис. грн.

   Підводячи підсумки голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв зазначив, що в жовтні 2013 року планується завершити реалізацію одного із знакових проектів обласної програми «Центральний регіон – 2015», а саме будівництво овочесховища в селі Підлісному, де буде створено 100 нових робочих місць.

Кількість переглядів: 65