Про світ професій у літньому таборі

  Літо триває і продовжує дарувати гарний настрій, позитивні емоції дітлахам, які знаходяться на відпочинку. Вже стало доброю традицією з початком літніх канікул проводити профорієнтаційну роботу в дитячих оздоровчих таборах. Так, Олександрівським районним центром зайнятості проведено виїзну профорієнтаційну акцію з використанням мобільного центру професійної орієнтації до ДЗОВ «Жовтень».

   В літній період робота з дітьми проводиться в цікавій ігровій формі, це сприяє легкому засвоюванню поданого матеріалу.

  Під час заходу проведено невеличкий екскурс у різноманітний світ професій. Кожна окремо взята професія являє собою свій світ, цікавий, таємничий і незвичайний. Відпочиваючі уважно слухали розповідь про актуальні професії та спеціальності, їх зміст, а також про інтереси, захоплення, індивідуальні якості та стан здоров’я людини, які впливають на майбутній вибір трудової діяльності.

   З цікавістю та азартом діти взяли участь у конкурсах, вікторинах, пантомімі. Це і конкурс «Професія», «Малюю професію», вікторина «Вгадай професію», пантоміма «Вгадай, хто це?»

   Юні відпочивальники з великим задоволенням брали участь у профорієнтаційному тестуванні, вікторинах та іграх, демонстрували свої вміння та знання у світі професій, ділилися мріями та прагненнями щодо реалізації себе у певній професійній діяльності.

   Кажуть, що вибір професії – це друге народження людини. Від того наскільки правильно буде вибрана майбутня професія, залежатиме життєвий шлях, а також місце, яке буде займати кожна молода людина в суспільстві.

Кількість переглядів: 447