Про виконання та використання бюджетів радилися сільські голови

6 листопада в залі засідань райдержадміністрації за участі голови районної державної адміністрації Сергія Шпирки та голови районної ради Миколи  Марфули відбулася нарада з сільськими та селищними головами.

Відкрив нараду перший заступник районної державної адміністрації Василь Кириченко, який наголосив присутнім про покращення роботи та участь громадських об’єднань у Проекті ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”.

На порядку денному розглядалося ряд важливих питань.

Зокрема, стан виконання місцевих бюджетів за січень-жовтень цього року аналізувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Шията. Вона розповіла й про темпи росту власних та закріплених доходів до місцевих бюджетів.

Актуальні питання стосовно доходної частини бюджету порушив і начальник Олександрівського відділення Знам’янської ОДПІ Андрій Лапа.

Активну участь в обговоренні даних питань взяли Ставидлянський сільський голова Володимир Капкан, Староосотський сільський голова Юрій Брюховецький, Розумівський сільський голова Микола Христенко, Єлизаветградківський селищний голова Юрій Голуб.

Одне з найважливіших питань — забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування — висвітлювала завідувач сектору опіки служби дітей райдержадміністрації Тетяна Григор’єва.

Про відшкодування коштів на поховання інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни черговий раз нагадав голова районної ветеранської організації Микола Линник.

З усіх розглянутих питань дано відповідні доручення.

Кількість переглядів: 31